Kobra 245 TS HS

907.50

Kobra 245 TS HS

PROFESIONĀLS AUGSTAS DROŠĪBAS SKĀRIENJŪTĪGS SMALCINĀTĀJS MAZIEM BIROJĀM - 0,8 X 9,5 MM ŠĶĒRZGRIEZUMā (P-6)

Augstas drošības skārienekrāna smalcinātājs, kas piemērots dokumentu "Klasificēts" un "Īpaši slepens" dokumentu sasmalcināšanai: visas vadības ierīces tiek aktivizētas, vienkārši pieskaroties panelim. Ar oglekli rūdītu griešanas nažu augstas precizitātes dizains ļauj iegūt lielas sadrumstalotas kravas ar mazu enerģijas patēriņu. 24 stundu nepārtrauktas darbības motors: nav darba cikla vai noteikta dzesēšanas perioda..

 

Kobra 245 TS HS var sasmalcināt papīra loksni aptuveni 10 000 mikroshēmu veidā, kas kļūst absolūti neizlasāma pat tad, ja tiek izmantotas īpašas elektroniskas ierīces. Kobra 245 TS modeļi var sasmalcināt arī caurspīdīgu materiālu.
Aprīkots ar "Energy Smart" sistēmu enerģijas taupīšanas gaidīšanas režīmam, automātiskai atvienošanai no elektrotīkla, automātiskai atpakaļgaitai iesprūšanas gadījumā, automātiskai apturēšanai durvju atvēršanā un / vai pilnīgai atkritumu maisiņam. 40 litru skapis, kas uzstādīts uz ritentiņiem.

 

Tehniskie dati

Atveres platums: 245 mm
Griešanas izmērs: skaidiņās 0,8x9,5 mm 
Drošības līmenis ISO/IEC 21964 (DIN 66399): P-6 T-6 F-3
Maksimālais lapu skaits: 6-8 (A4 70gr); 5-6 (A4 80gr) lapas
Smalcināmie materiāli: Papīrs, Kredit kartes, Piekļuves kartes, Filmas
Ātrums: 0,08 m/sec
Skaņas līmenis: 54/55 dba
Groza tilpums: 40 litri
Spriegums: 230 V
Jauda: 500 W
Izmēri (PxDzxA): 40x36x61 cm
Svars: 29 kg

   

Sertifikācija: CB - CE – CSA

Patēriņa materiāli:

„Kobra” eļļa griešanas nažu eļļošanai

Plastikāta maisi

Metāla detektors un automātiskā eļļošana (pēc izvēles)
GRIEŠANAS NAŽU AIZSARDZĪBA UN IEROBEŽOŠANA

SHRED GUARD metāla detektors nodrošina Kobra smalcinātājus ar papildu aizsardzību pret lieliem metāla priekšmetiem, kas netīšām ievesti smalcinātājā. SHRED GUARD nekavējoties aptur mašīnu, novēršot iespējamos sagriešanas sistēmas bojājumus. Apgaismots optiskais indikators brīdina operatoru par metāla klātbūtni.

Smalcinātāja automātiskā eļļošanas sistēma pilnībā novērš vajadzību manuāli eļļot ierīci. Tas ne tikai aizsargā asmeņus ar pretkorozijas līdzekļiem, bet arī nodrošina maksimālu uzticamību, efektivitāti un ietilpību. Augsta drošība un sagriezti smalcinātāji no šīs praktiskās iespējas gūst vislielāko labumu.

Pārbaudiet alternatīvos modeļus
Kobra 260 TS HS

 

$ $