Par mums

Uzņēmums Consumo  specializējas drošības kontroles risinājumu jomā, Latvijas tirgū piedāvājot produktus, kas ļauj ātri un efektīvi kontrolēt un pārliecināties,  ka Jums svarīgā informācija vai priekšmeti tiek glabāti drošībā un ka tai nav veikta nesankcionēta piekļuve. Uzņēmuma klāstā piedāvātie produkti - dažādu drošības līmeņu papīra un datu iznīcinātāji ir vienkāršākais un parocīgākais risinājums situācijās, kad nepieciešams nodrošināt likumdošanā  noteiktās drošības kontroles prasības. Pateicoties uzņēmuma ilgstošajai pieredzei, produktu klāstā piedāvājam tikai Eiropas labāko ražotāju izstrādājumus. Tas ļauj mūsu klientiem ātri atrast un izvēlēties pašus kvalitatīvākos un konkrētajai situācijai piemērotākos drošības kontroles risinājumus.

 

Uzņēmuma lielākā vērtība ir pieredzējusi, laipna un atsaucīga komanda, kas ikvienā situācijā sniedz profesionālas  konsultācijas.

Sazinieties ar mums, un mēs ieteiksim risinājumu, kas tieši Jūsu situācijā palīdzēs visefektīvāk kontrolēt objekta, kravas, telpu neaizskaramību un drošību.

 

Apmeklē mūs arī:

www.drosiseifi.lv

www.drosibas-plombas.lv

www.turniketi.lv

www.barjeras.lv

www.papira-smalcinataji.lv

www.drosi-seifi.lv

$ $