Kobra 260 TS HS-6

1,060.29

Kobra 260 TS HS-6

PROFESIONĀLS AUGSTAS DROŠĪBAS SKĀRIENJŪTĪGS SMALCINĀTĀJS, MAZIEM/VIDĒJI LIELIEM BIROJIEM - 0,8 X 5 MM ŠĶĒRZGRIEZUMĀ (P-7)

Augstas drošības skārienekrāna smalcinātājs, kas piemērots dokumentu "Klasificēts" un "Īpaši slepens" dokumentu sasmalcināšanai: visas vadības ierīces tiek aktivizētas, vienkārši pieskaroties panelim. Ar oglekli rūdītu griešanas nažu augstas precizitātes dizains ļauj iegūt lielas sadrumstalotas kravas ar mazu enerģijas patēriņu. 24 stundu nepārtrauktas darbības motors: nav darba cikla vai noteikta dzesēšanas perioda.

Kobra 260 TS HS-6 var sasmalcināt papīra lapu apmēram 20.000 mikroshēmās, kas kļūst absolūti nenolasāmas pat tad, ja tiek izmantotas īpašas elektroniskas ierīces. Kobra 260 TS modeļi var sasmalcināt arī caurspīdīgu materiālu. Īpašais šķērsgriezums 0,8x5 mm atbilst NSA / CSS specifikācijām 02-01.

Pieejams pēc izvēles: otrais nažu komplekts CD, DVD un kredītkaršu sasmalcināšanai; divas atšķirīgas integrētas tvertnes sasmalcināta papīra atdalīšanai no plastmasas smalcinātājiem.
Aprīkots ar "Energy Smart" sistēmu enerģijas taupīšanas gaidīšanas režīmam, automātiskai atvienošanai no elektrotīkla, automātiskai atpakaļgaitai iesprūšanas gadījumā, automātiskai apturēšanai durvju atvēršanas laikā un / vai pilnīgai atkritumu maisiņam. 80 litru skapis, kas uzstādīts uz ritentiņiem.

Tehniskie dati

Atveres platums: 260 mm
Griešanas izmērs: skaidiņās 0,8x5 mm 
Drošības līmenis ISO/IEC 21964 (DIN 66399): P-7 F-3
Maksimālais lapu skaits: 4-5 (A4 70gr); 3-4 (A4 80gr) lapas
Smalcināmie materiāli: Papīrs, Filmas
Ātrums: 0,08 m/sec
Skaņas līmenis: 54/55 dba
Groza tilpums: 80 litri
Spriegums: 230 V
Jauda: 460 W
Izmēri (PxDzxA): 40x36x80 cm
Svars: 33 kg

Sertifikācija: CB - CE – CSA

Patēriņa materiāli:

„Kobra” eļļa griešanas nažu eļļošanai

Plastikāta maisi

Metāla detektors un automātiskā eļļošana (pēc izvēles)
GRIEŠANAS NAŽU AIZSARDZĪBA UN IEROBEŽOŠANA

SHRED GUARD metāla detektors nodrošina Kobra smalcinātājus ar papildu aizsardzību pret lieliem metāla priekšmetiem, kas netīšām ievesti smalcinātājā. SHRED GUARD nekavējoties aptur mašīnu, novēršot iespējamos sagriešanas sistēmas bojājumus. Apgaismots optiskais indikators brīdina operatoru par metāla klātbūtni.

Smalcinātāja automātiskā eļļošanas sistēma pilnībā novērš vajadzību manuāli eļļot ierīci. Tas ne tikai aizsargā asmeņus ar pretkorozijas līdzekļiem, bet arī nodrošina maksimālu uzticamību, efektivitāti un ietilpību. Augsta drošība un sagriezti smalcinātāji no šīs praktiskās iespējas gūst vislielāko labumu.

Divas ieejas atveres un divi griešanas nažu komplekti
DIVU ATSEVIŠĶU GRIEŠANAS NAŽU IZVĒLE

Ar otro griezējnažu komplektu 260 TS HS-6 sasmalcina kompaktdiskus / DVD diskus un kredītkartes, sasmalcinātu papīru no plastmasas smalcināšanas atdalot divās atšķirīgās noņemamās tvertnēs.
Smalcinājumi drošības līmenī O-1 T-2 E-2.

$ $