Kobra 310 TS HS-6

1,929.95

Kobra 310 TS HS-6

PROFESIONĀLS, AUGSTAS DROŠĪBAS SKĀRIENJŪTĪGS SMALCINĀTĀJS, APSTIPRINĀTS NSA, VIDĒJI LIELIEM/ LIELIEM OFISIEM - 0,8 X 5 MM ŠĶĒRZGRIEZUMĀ (P-7)

Augstas drošības skārienekrāna smalcinātājs, kas piemērots dokumentu "Klasificēts" un "Īpaši slepens" dokumentu sasmalcināšanai: visas vadības ierīces tiek aktivizētas, vienkārši pieskaroties panelim. Elektroniskā barošanas vadība (EPC) parāda smalcināšanas slodzi, kas nepieciešama, lai optimizētu smalcināšanu bez sastrēgumiem. Aprīkots ar diviem 24 stundu nepārtrauktas darbības motoriem: nav darba cikla vai noteikta dzesēšanas perioda. Ar oglekli rūdītu griešanas nažu augstas precizitātes dizains ļauj iegūt lielas sadrumstalotas kravas ar mazu enerģijas patēriņu.

Cobra 310 TS HS-6 var sasmalcināt papīra lapu aptuveni 20 000 mikroshēmu veidā, kas kļūst absolūti nenolasāma pat tad, ja tiek izmantotas īpašas elektroniskas ierīces. Cobra 310 TS modeļi var sasmalcināt arī caurspīdīgu materiālu. Īpašais 0,8x5 mm šķērsgriezums atbilst NSA / CSS specifikācijām 02-01.

Pieejams pēc izvēles: otrais nažu komplekts CD, DVD un kredītkaršu sasmalcināšanai; divas atšķirīgas integrētas tvertnes sasmalcināta papīra atdalīšanai no plastmasas smalcinātājiem.
Aprīkots ar "Energy Smart" sistēmu enerģijas taupīšanas gaidīšanas režīmam, automātiskai atvienošanai no elektrotīkla, automātiskai atpakaļgaitai iesprūšanas gadījumā, automātiskai apturēšanai durvju atvēršanas laikā un / vai pilnīgai atkritumu maisiņam. Ērts 135 litru skapis, kas uzstādīts uz ritentiņiem.

Tehniskie dati
Rīkles platums: 31 cm
Sadriskāt izmērs: sagriezts šķērsgriezumā 0,8x5 mm
Drošības līmenis NSA / CSS: 02-01
Drošības līmenis ISO / IEC 21964 (DIN 66399): P-7 F-3
Lapu ietilpība: līdz 6 loksnēm vienlaikus
Smalcināms materiāls: papīrs, filmas
Ātrums: 0,08 m/sec
Trokšņa līmenis: 57/58 dba
Atkritumu maisa tilpums: 135 litri
Spriegums: 135
Jauda: 230 Volt
Izmēri (PxDzxA): 53x43x96 cm
Neto svars: 57 kg

Sertifikācijas zīmes: CB - CE - CSA
Apstiprināts lietošanai Apvienotās Karalistes valdībā (sīkāku informāciju sazinieties ar CPNI)

Palīgmateriāli:
- plastmasas atkritumu maisiņi 50 maisini
- Kobra eļļa griešanas nažu eļļošanai (24 pudeles / 125cc)
- Kobra eļļa AO automātiskajai eļļotājai, lai eļļotu griešanas nažus (24 pudeles / 1l )

Automātiska eļļošanas sistēma
GRIEZAMAJU VEIDU SEKOŠANA

Integrētā automātiskā eļļošanas sistēma novērš nepieciešamību ierīci manuāli eļļot.

Tas ne tikai aizsargā asmeņus ar pretkorozijas līdzekļiem, bet arī nodrošina maksimālu uzticamību, efektivitāti un ietilpību.

Šī praktiskā opcija visvairāk gūst labumu no šķērsgrieztiem smalcinātājiem.

Divas ieejas atveres un divi griešanas nažu komplekti
DIVU ATSEVIŠĶU GRIEŠANAS NAŽU IZVĒLE

Ar otro griešanas nažu komplektu 310 TS HS-6 sasmalcina kompaktdiskus / DVD diskus un kredītkartes, sadalot sasmalcinātu papīru no plastmasas smalcinātājiem divās atšķirīgās noņemamās tvertnēs.
Smalcinājumi drošības līmenī O-1 T-2 E-2.

Automātiskais padevējs
KRĀJUMU LĪDZ 150 LAPAS

Automātiski sasmalcina līdz 150 loksnēm, bet operators vienlaikus ar speciālo kompaktdisku izgriešanas ierīci var sasmalcināt papīru galvenajā kaklā un kompaktdiskus / DVD diskus / kredītkartes.

Īpaši aprīkots ar patentētu prettriecienu novēršanas sistēmu gadījumam, ja operators mašīnu baro ar saburzītu vai saspraustu papīru.

$ $