Kobra FlexPack

3,012.90

Kobra FlexPack

VIDEI DRAUDZĪGS KARTONA SMALCINĀTĀJS

Kobra FlexPack ir ideāli piemērots ikvienam, kurš meklē ekoloģisku un ekonomisku risinājumu attiecībā uz iepakojuma materiālu. Vairs nav nepieciešams izmest izlietotus kartonus. Iepakojiet savus produktus ar kartoniem, kas jums jau ir, un aizsargājiet savus objektus vislabākajā, drošākajā un lētākajā veidā.

Kobra FlexPack ļauj lietotājam pārveidot izlietotās kartona kastes par polsterētu pildījuma materiālu un polsterējuma paklājiem vai nu kā iepakojuma / amortizācijas materiālu, vai arī kā pildījuma materiālu dobumu aizpildīšanai.FlexPack vienlaicīgi sagriež un perforē kartonus un pārvērš tos par augstas kvalitātes iepakojuma materiālu. Tas palīdzēs ietaupīt izmaksas, laiku un aizsargāt vidi.

Kartona iepakojuma smalcinātājs.

Pārveido izmantotās kartona kastes par polsterētu pildījuma materiālu un polsterējuma paklājiem.

Kobra FlexPack var apstrādāt līdz pat 3 kartonu slāņiem (atkarībā no biezuma) pārstrādājot par polsterējumu paklāju no gofrēta kartona vai par saspiestu pildījuma materiālu, lai droši piegādātu grūti iesaiņojamus un / vai smagus priekšmetus neatkarīgi no jebkura metāla vai skavas.

Iepakojuma materiāla amortizācijas tilpumu var regulēt, izmantojot īpaši izveidotu izturīgu plāksni rīkles aizmugurē.

FlexPack ir regulējams darba platums ar mērogu, kas ļauj lietotājam optimizēt iepakojuma materiāla izmēru. Turklāt tam ir liels un ērts atbalsta galds, kas nodrošina ērtu darbību.

Kobra FlexPack piedāvā jaunāko skārienekrāna tehnoloģiju, kas ir tehnoloģiski vismodernākā mūsdienu tirgū. Tas parāda ievērojamu skārienekrāna tastatūru, kurā funkcijas tiek aktivizētas, vienkārši pieskaroties panelim. FlexPack parāda arī LED iekraušanas mērītāju, kas norāda mašīnas darba slodzi.

Iespējas

Kobra FlexPack izceļas ar izturīgo un spēcīgo Kobra barošanas bloku un Kobra augstas oglekļa kvalitātes tērauda griešanas nažiem. Tas tiek pievienots vienfāzes barošanas avotam.

Iekārta rada ļoti zemu trokšņa līmeni, nepārtraukti darbojoties 24 stundas, un tai ir ļoti efektīvs motors, kas var ietaupīt ievērojamas elektroenerģijas izmaksas.

Kobra FlexPack ir atsevišķa / brīvi stāvoša ierīce, kas lietotāja drošībai ir aprīkota ar elegantu avārijas izslēgšanas slēdzi. To ir viegli pārvietot, jo tas ir aprīkots ar riteņiem un stāvēšašanas bremzēm.

Tehniskie dati


Kakla platums: 427 mm
Kartona ietilpība: līdz 3 kartona slāņiem (atkarībā no biezuma)
Sasmalcināms materiāls: Kartoni
Griešanas ātrums: 210 mm / sek
Trokšņa līmenis (tukšgaitā / sasmalcināšana): 58 dbA
Spriegums: 230 volti
Jauda: 2100 vati
Izmēri (PxDzxA): 68x51x117 cm
Neto / bruto svars: 140 kg

Papildus: KOBRA DSC-500: 1075 eur

Pilnīga putekļu savākšanas sistēma, ieskaitot vakuuma motoru, lai nodrošinātu bez putekļiem tīrus iepakojumus

Papildus: Kobra Vacuum kit: 385 eur

Iekšējais vakuuma komplekts (izņemot vakuuma motoru)

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=lVKh5vqriWQ&feature=emb_logo

$ $