Kobra HDD

17,635.20

Kobra HDD

CIETO DISKU SMALCINĀTĀJS

Kobra HDD ir cietā diska smalcinātājs, kas spēj iznīcināt digitālās multivides ierīces, ieskaitot cietos diskus līdz 3,5 ", LTO, Ultrium, magnētiskās lentes līdz 3,5", kompaktdiskus, DVD diskus, optiskos Blu-ray nesējus, kredītkartes un identifikācijas kartes, USB kartes un cietvielu ierīces (tālruņi un plaukstdatori).

Jaunais KOBRA HDDa rada ļoti zemu trokšņu līmeni un nepārtrauktu darbību, iznīcinot digitālo datu nesēju ierīces ar sasmalcinātu izmēru 40 mm x nejaušu izmēru un padarot neiespējamu to atgūšanu. KOBRA HDD barošanas bloka izturība un istabilitāte var sasmalcināt līdz 280 3,5 " cietajiem diskiem stundā un tos var pievienot standarta biroja kontaktligzdai.

KOBRA HDD piedāvā jaunāko skārienekrāna tehnoloģiju, kas ir tehnoloģiski vismodernākā šodienas tirgū. Funkcijas tiek aktivizētas, vienkārši pieskaroties panelim. Arī izgaismoti optiskie indikatori skaidri parāda mašīnas pašreizējo stāvokli.

Ļoti ātri
KOBRA DEGAUSSER

KOBRA DEGAUSSER RADA APTUVENI 20000 GAUSA LAUKĀ PATENTĒTU DZĒŠANU ZONAS DIZAINU. TAS DOD IESPĒJAS UN VEIKTSPĒJU TĀDAS, KĀDAS IR NSA SARAKSTĀ IEKĻAUTO DEGAUSSERS AUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ.

Kobra HDD, pēc pieprasījuma, var piegādāt ar NSA Nacionālās drošības aģentūras apstiprinātu cietā diska programmatūru.

Dzēšanas zonas ietilpība ir viens 3,5 "HDD vai astoņi 2,5" HDD. Tas, kā arī 15 sekunžu ilgs nepārtraukta darba rezultāts nodrošina lielu caurlaidspēju - 240 3,5 "HDD / stundā vai 1920 2,3" HDD / stundā.

Konfidenciālas informācijas noplūde ir viens no lielākajiem riskiem, ar ko korporācijas saskaras, nododot datorus metāllūžņos vai nododot tos līzinga kompānijai. KOBRA DEGAUSSER ietver jaunākās tehnoloģijas un ir pasaulē kompaktākais, vieglākais un efektīvākais ātrās atdalīšanas ierīce savā kategorijā. Tas izmanto maksimālo jaudu, lai apmierinātu parasto korporāciju un valdības institūciju vajadzības konfidenciālas informācijas dzēšanai. Tā pārnesamība un efektivitāte ir noderīga arī uzņēmumiem, kas sniedz datu dzēšanas pakalpojumus.

KOBRA DEGAUSSER pilnībā izdzēš digitālos datus visos funkcionālajos vai nefunkcionālajos magnētiskajos nesējos, ieskaitot PMR / LMR cietā diska disku un ruļļu / kasetņu lentes, neatkarīgi no datu jaudas vai saskarnes veida. Datus nevar atgūt.

Tehniskie dati
Kakla platums: 127x30 mm
Šķērsgriezta drupa: 40 mm x nejauša
Drošības līmenis ISO / IEC 21964 (DIN 66399): līdzīgs T-1, E-2, H-3
Sasmalcināmi materiāli: cietie diski, magnētiskās lentes, kompaktdiski, DVD, Blu-ray optiskie datu nesēji, kredītkartes un identifikācijas kartes, USB kartes un cietvielu diski (tālruņi un plaukstdatori).
Nominālā jauda (3,5 "disks): līdz 280 HDD / stundā
Griešanas ātrums: 30 mm / s
Atkritumu tvertnes tilpums: 40 litri
Trokšņa līmenis (dīkstāvē): 50 dba
Spriegums: 230 volti / 50-60 Hz
Jauda: 1500 vati
Izmēri (GxPxA): 120x84x123 cm
Neto svars: 550 kg

https://assets.elcoman.it/media/industrial-line/kobra-hdd/kobra-hdd_eng.mp4

$ $