Kobra SSD-HS

66,120.00

Kobra SSD-HS

SSD AUGSTAS DROŠĪBAS DISINTEGRATORS

Kobra SSD ir cietvielu disku smalcinātājs, kas spēj iznīcināt cietvielu diskus, viedtālruņus, atmiņas kartes, iPad, USB atmiņas ierīces, pildspalvu diskus, planšetdatorus, shēmas plates, kredītkartes un ID kartes ar iegultām elektroniskām mikroshēmām un / vai magnētiskiem datu nesējiem, kompaktdiskiem / DVD, zibatmiņas IC mikroshēmas, CPU mikroshēmas ar iekšējo ROM un / vai zibatmiņu, kas aprīkotas ar ekskluzīvu divu pakāpju iznīcināšanas sistēmu (HS modelis).

Kobra SSD sasniedz un pārsniedz NSA / EPL 9-12 prasības cietvielu ierīču un sasmalcināta materiāla iznīcināšanai līdz smiltīm līdzīgām tekstūras daļiņām (HS modelis). Kobra SSD-HS ir apstiprinājusi NSA, un tā atbilst NSA / CSS specifikācijām cietvielu ierīču sadalīšanas specifikācijām.

Kobra SSD ir aprīkots ar integrētu iekšējo mūsdienīgu vakuuma sistēmu ar HEPA gaisa filtrēšanas sistēmu, lai nodrošinātu tīru, drošu un ērtu darba vidi.

Ērta piekļuve 240 x 25 mm padeves portam ir veidota ar drošības suku, kas pārklāj visu atveri, lai nodrošinātu drošību un ērtu barošanas darbību. Noslēdzams padeves tvertnes vāks novērš nesankcionētu piekļuvi tvertnes saturam, tiklīdz materiāls tiek ievadīts mašīnā. Standarta stundu skaitītājs palīdz operatoram veikt precīzu apkopi.

Tehniskie dati
Rīkles platums: 240 x 25 mm
Drošības līmenis: smiltīm līdzīgas tekstūras daļiņas, kas līdzīgas O-7 T-7 E-7 DIN 66399
Smalcināmi materiāli: viedtālruņi, atmiņas kartes, USB atmiņas ierīces, pildspalvu diskdziņi, planšetdatori, shēmas plates, kredītkartes un ID kartes ar iegultām elektroniskām mikroshēmām un / vai magnētiskiem datu nesējiem, CD / DVD, zibatmiņas IC mikroshēmas, CPU mikroshēmas ar iekšējo ROM un / vai h pelnu atmiņa, iPad, USB pildspalvu diskdziņi, shēmas plates, kredītkartes, DVD / CD
Atkritumu tvertne: 35 litri
Spriegums: 380–415 volti / 50–60Hz
Jauda: 5000 W
Izmēri (LxPxH): 103x82x121 cm
Neto svars: 570 kg
Nominālā jauda: aptuveni 40 kg / stundā

Papildus: Ierakstu pārvaldības sistēma: 1350,00 eur   

Ierakstu pārvaldības sistēma ļauj skenēt un automātiski saglabāt datorā
tās ierīces svītrkoda sērijas numurs, kura tiek sasmalcinātas, sekojot līdzi dienai un stundai
(iekļauts svītrkoda lasītājs).

$ $