Kobra SSD

35,695.00

Kobra SSD

CIETVIELU DISKDZIŅU / IERĪČU SMALCINĀTĀJS

Kobra SSD ir cietvielu diskdziņi / ierīču smalcinātājs, kas spēj iznīcināt cietvielu diskus, viedtālruņus, atmiņas kartes, iPad, USB atmiņas ierīces, pildspalvu diskus, planšetdatorus, shēmas plates, kredītkartes un ID kartes ar iegultām elektroniskām mikroshēmām un / vai magnētiskiem datu nesējiem , CD / DVD, zibatmiņas IC mikroshēmas, CPU mikroshēmas ar iekšējo ROM un / vai zibatmiņu.

Kobra SSD ir aprīkots ar integrētu iekšējo mūsdienīgu vakuuma sistēmu ar HEPA gaisa filtrēšanas sistēmu, lai nodrošinātu tīru, drošu un ērtu darba vidi.

Ērta piekļuve 240 x 25 mm padeves portam ir veidota ar drošības suku, kas pārklāj visu atveri, lai nodrošinātu drošību un ērtu barošanas darbību. Noslēdzams padeves tvertnes vāks novērš nesankcionētu piekļuvi tvertnes saturam, tiklīdz materiāls tiek ievadīts mašīnā. Standarta stundu skaitītājs palīdz operatoram veikt precīzu apkopi.

Tehniskie dati
Rīkles platums: 240 x 25 mm
Drošības līmenis ISO / IEC 21964 (DIN 66399): 10x8-15 mm daļiņas, līdzīgas T-1, E-2, H-3
Smalcināmi materiāli: viedtālruņi, atmiņas kartes, USB atmiņas ierīces, pildspalvu diskdziņi, planšetdatori, shēmas plates, kredītkartes un ID kartes ar iegultām elektroniskām mikroshēmām un / vai magnētiskiem datu nesējiem, CD / DVD, zibatmiņas IC mikroshēmas, CPU mikroshēmas ar iekšējo ROM un / vai h pelnu atmiņa, iPad, USB pildspalvu diskdziņi, shēmas plates, kredītkartes, DVD / CD
Nominālā jauda: līdz 90 kg / stundā
Atkritumu daudzums: 100 litri
Spriegums: 230 V / 50-60 Hz
Jauda: 2,2 KW
Izmēri (GxPxA): 103x82x121 cm
Neto svars: 320 kg

$ $